Волинь. Змагання юних радіопеленгаторів з 11 областей України

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та паралельно – відкрита першість міста Луцька серед дорослих на три дні зібрали у лісах с. Гаразджа та Воротнів Луцького р-ну школярів та їхніх тренерів з 11 областей України.  За сприяння Волинського ОУЛМГ відбувся відбірковий етап з метою формування загальної команди України для участі у Чемпіонаті світу, що в липні триватиме у Чехії.
На Волинь прибули юні радіопеленгатори з міста Києва, також Київської області, Донецької, Сумської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Кіровоградської, Львівської, Вінницької та Волинської областей.
– Наша волинська команда загалом досить потужна, – розповідає голова Волинської обласної організації ТСО України Анатолій Долинський. – І цього року волинські спортсмени показали високі результати. Наші діти дуже стараються. І особливо приємно, що таку ініціативу підтримує керівництво обласного управління лісового та мисливського господарства. Дітям це потрібно. Та й вони були в захваті, коли побачили, наскільки гарно тут облаштована місцевість.
Враженнями ділилися й самі діти. Зокрема Єгор Редька із м. Суми, незважаючи на юний вік (він навчається у 6 класі), вже був чемпіоном світу – минулого року, коли змагання відбувалися у Хорватії. Каже, що вже не боїться заблукати у лісі. Знайде правильну дорогу у будь-якому лісовому куточку. Особливо, якщо є карта.
Аліна Лотоцька навчається у Луцькій НВК №26. Каже, що вже 3 роки займається радіопеленгацією.
– Це круто, – пояснює дівчинка, – бо ми часто у лісі. На свіжому повітрі. А в нас, на Волині, у лісах можна побачити багато тварин. Особливо люблю воротнівський ліс. Гарно і в лісах Гаразджі.
Закриття чемпіонату відбулося на території Лісівничого молодіжного центру, що у Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ». Привітав учасників змагань заступник начальника управління Олександр Рибчинський.
–  Впевнений, що діти, які прибули сюди з усіх куточків України, повезуть додому найкращі враження та спогади. Крім того, це місце призначене саме для роботи з молоддю.
З минулого року у Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» діє Лісівничий молодіжний центр, спрямування якого – виховання підростаючого покоління у любові до природи.
Ви побачили тут не лише унікальні вікові дубово-грабові насадження. А й облаштовані лісівничі класи, де діти з усієї України під час екскурсій отримують природничі знання, основи лісівничої науки.
Тож волинські лісівники завжди радо відгукуються на такі пропозиції.
Такі ініціативи підтримує начальник управління Олександр Кватирко.
Ми розуміємо, що робота з молоддю – найважливіша. Бо якими б сучасними не були технології, як би далеко не пішов технічний прогрес, вирішальну роль у розвитку – не важливо, якого спрямування, технологічного чи природничого – відіграватимуть саме розумні високваліфіковані фахівці, – зазначив Олександр Рибчинський.
Вітаючи учасників змагань із завершенням чемпіонату, Олександр Павлович також побажав усім перемог. Не лише на змаганнях, а й у житті.
Цього дня нагороди за перемогу у загальнокомандному заліку отримали спортсмени із Сумської області. Другими стали представники м. Києва, а срібло чемпіонату повезли додому Вінничани. Волинська команда у підсумку виборола четверте місце.
Серед волинян найкраще себе показали Аліна Лотоцька, Ольга Гупало та Катерина Демчук.

Вітаємо!

Прес-служба Волинського ОУЛМГ