Волинь. На нараді ОУЛМГ обговорили нагальні питання

Робочу нараду із представниками землевпорядних організацій,  директорами та головними лісничими державних лісогосподарських підприємств провів начальник ВОУЛМГ Олександр Кватирко. У її роботі також взяв участь перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Анатолій Поляков.
– Наша мета – поставити чіткі терміни виконання завдань та оплати за виконані роботи, – наголосив Олександр Кватирко.
Олександр Михайлович озвучив інформацію щодо виготовлення правовстановлюючих документів лісопідприємствами, окреслив коло завдання та конкретні терміни їх виконання. При цьому наголосив: «За 2018 рік підприємства повинні виготовити правовстановлюючі документи на 100% площі».
Про вимоги земельного законодавства щодо виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісогосподарського користування та самозаліснені площі говорив Анатолій Поляков. Він підтримав пропозицію керівника лісової галузі Волині про необхідність 100% виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, а також зазначив, що Президент України доручив внести в державний кадастр 100% земель державної власності. Зокрема акцентував і на тому, що Волинська область має найбільшу частку саме державних земель лісогосподарського призначання.
Начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ Борис Бабеляс зробив аналіз уже укладених договорів, розповів про ситуацію з виготовленням необхідних документів.
Відтак головуючий запросив до розмови представників землевпорядних організацій та директорів державних лісогосподарських підприємств. В результаті було обговорено конкретні питання щодо прав на виготовлення технічної документації, польові та камеральні роботи, винесення меж в натуру, виготовлення технічної документації, експертизу, уточнення меж по державному кордону, накладки ділянок інших користувачів на землі лісогосподарських підприємств, помилки в технічній документації із землеустрою, прискорення робіт, добросовісне виконання договорів, роль кадастрового реєстратора.
Тож відбулося детальне обговорення основних проблем щодо виготовлення правовстановлюючої земельної документації. Всі мали можливість висловити і свої думки, і пропозиції, а за потреби – обмінятися навіть взаємними претензіями і тут же усунути наявні непорозуміння.
За підсумками наради прийнято протокольне доручення з конкретними завданнями та термінами їх виконання. Про результати присутні мають доповісти уже на початку квітня. Саме тоді відбудеться чергова нарада з питань виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісового фонду.

Сергій ЦЮРИЦЬ, прес-служба Волинського ОУЛМГ