Найбільша в світі «віртуальна електростанція»

Ілюстрація / REUTERS

Уряд Південної Австралії має намір виділити $2 млн на будівництво «віртуальної електростанції», а також залучить $30 млн з фонду Renewable Technology.
В Австралії побудують сонячну електростанцію потужністю 250 МВт і систему зберігання енергії продуктивністю 650 МВт*год, що дозволить значно знизити ціни на електроенергію.
Про це повідомляє Bykvu.com з посиланням на ЗМІ Так, до 2022 року 50 000 домоволодінь будуть оснащені сонячними панелями і системами зберігання енергії. Займатися проектом буде компанія Tesla, яка вже побудувала на вітряній електростанції в Австралії найбільшу літій-іонну батарею ємністю 100 МВт/129 МВт*год.
Новий проект замість єдиного централізованого сховища енергії буде мати розподілену систему зберігання — Powerwall. Кожен з 50 тис. будинків буде обладнаний сонячними панелями потужністю 5 кВт і системою батарей Tesla Powerwall 2 продуктивністю 13,5 кВт*год.
Таким чином, штат отримає розподільну станцію зберігання енергії об’ємом 650 МВт*год і сонячну електростанцію потужністю 250 МВт. Уряд Південної Австралії має намір виділити $2 млн на будівництво «віртуальної електростанції», а також залучить $30 млн з фонду Renewable Technology.