У Дніпрі вирубують дерева, які зміцнюють дамбу

Стовбури довжиною 5-6 метрів завантажували в напівпричіп

За словами активістів, на місці події вони виявили, що близько 50 великих, від 10 до 100 сантиметрів в діаметрі, дерев, які зміцнювали схили дамби, пиляють люди без яких-небудь дозволів або захисного обладнання.
У Дніпрі на вулиці Бруківкою на дамбі між селищами Таромське і Карнаухівка незаконно пиляли ліс. Про це повідомили на сторінці громадської організації «Дух нації» у Facebook.
За словами активістів, на місці події вони виявили, що близько 50 великих, від 10 до 100 сантиметрів в діаметрі, дерев, які зміцнювали схили дамби, пиляють люди без яких-небудь дозволів або захисного обладнання. Стовбури довжиною 5-6 метрів завантажували в напівпричеп «Камазу».
В організації «Дух нації» відзначили, що керували всім процесом директор підприємства «Карачунівське рибне господарство» Олена Білицька, і її чоловік-єгиптянин із посвідкою на тимчасове перебування в Україні Мухамед. Директор замість того, щоб надати дозвільні документи на вирубку зелених насаджень у місті на Дніпрі одразу поїхала, як виявилося трохи пізніше, за своїм малолітнім сином. Слідчо-оперативна група, за словами активістів, прибула на місце події через три години після них.
Ще через три години довгомір опечатали, передали на відповідальне зберігання водієві і залишили на території Таромського рибгоспу. «Нами подано заяву за фактом вчинення протиправних дій, а саме знищення близько 50 живих якісних неаварійних дерев. Сподіваємося на об’єктивне і неупереджене розслідування. Готуємо знятий фото-, відеоматеріал для надання в поліцію. П’ємо каву, готуємо шини», – заявили активісти «Духу нації».