Хмельниччина. Провели конструктивну бесіду

03

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства  проведено семінар – нараду з питань охорони праці під головуванням заступника начальника управління В.Г.Колесника.  Її учасниками були  спеціалісти-інженери  з охорони праці лісгоспів.
Проведено  аналіз виробничого травматизму в лісовій галузі області за 2017 рік.  Розглянуто проблемні питання охорони праці й порушення, виявлені під час перевірок на підприємствах управління.
Детально обговорено нову редакцію Положення про розробку інструкцій з охорони праці. Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі  та соціально-культурній сфері управління Держпраці у Хмельницькій області В.М.Франко  дохідливо роз»яснив нововедення в Положення. Він також зупинився на типових порушеннях,  допущених на підприємствах при складанні інструкцій з охорони праці. Було наголошено на обов’язковості врахування під час їх розробки  вимог експлуатаційної документації на обладнання, технологічних процесів, конкретних умов праці, що склалися на робочому місці.
На семінар-нараді  також велася предметна розмова про підготовку до узагальнення річних звітів щодо діяльності підприємств з питань охорони праці та пожежної безпеки.  Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні проблемних питань  та отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.
Спілкування про перспективу поліпшення безпеки праці на підприємствах  управління вийшло  конструктивним і тривало 3,5 години замість запланованих двох годин.

Прес-служба  ДП «Славутський лісгосп».