Хмельниччина. У лісівників за словами – конкретні діла

Лісівники Хмельниччини тісно співпрацюють із органами місцевого самоврядування в питаннях екологічного виховання населення. Так, 4 травня 2018 року в Хмельницькому ОУЛМГ відбулася зустріч лісівників з активістами Гвардійської об’єднаної територіальної громади, яких цікавить законність рубок, зокрема в Хмельницькому лісництві ДП «Проскурівське ЛГ».
Діалог виявився конструктивним. У ході зустрічі було вирішено: посилити  комунікації лісівників з громадою, створити на базі Гвардійської загальноосвітньої школи і ДП «Проскурівське ЛГ» учнівське лісництво, а після рубки головного користування спільними зусиллями лісівників та членів територіальної громади створити нове насадження.
Тому на виконання домовленостей 6 червня 2018 року в кварталі №26  Хмельницкого лісництва ДП «Проскурівське ЛГ» створювались лісові культури однорічними сіянцями псевдотсуги Мензіса (дугласії) та модрини європейської із закритою кореневою системою на площі 0,9 гектара. До участі у заході активно долучились голова Гвардійської ОТГ Нетреба Т.В. та місцеві активісти, працівники Хмелницького ОУЛМГ та ДП «Хмельницьке ЛМГ».
Начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко  від імені лісівників висловив вдячність усім небайдужим, хто  взяв участь в акції, вніс свій посильний внесок у святу і благородну справу – збереження і примноження лісових багатств краю!

 

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.