Черкащина. Шкільні лісництва долучилися до Всеукраїнської акції

IMG_7941

Днями до Михайлівського лісництва завітали вихованці Канівського та Софіївського шкільних лісництв для того, аби вкотре долучитися до величної справи – садіння лісу. Разом із учнями прийшли і їхні вчителі, аби на власному прикладі показати дітям, як важливо долучатися до подібних заходів.
Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбулася під керівництвом досвідчених лісівників Канівського лісгоспу: головного лісничого Сергія Пустовойта, провідного інженера лісових культур та координатора шкільних лісництв Інни Жили, лісничого Михайлівського лісництва Олександра Дяченка та інших працівників підприємства.
«Учасники акції попрацювали плідно – всього за кілька годин на площі майже гектар висадили близько 5,5 тисяч штук сіянців сосни звичайної та дуба червоного, коренева система яких була оброблена спеціальним засобом, що дозволяє накопичувати вологу», – зазначають фахівці Канівського лісгоспу.
«Це чудова нагода вкотре нагадати всій громаді, нашим дітям, що ліс треба берегти, а не засипати сміттям чи ще гірше – перетворювати на згарище. Ми щороку активно долучаємо до таких заходів школярів, аби вони змалку вчилися цінувати природу. Спостерігаючи, як вони сумлінно й старанно працюють, кожному стає зрозуміло, що подібні заходи дітлахам до вподоби і роблять вони це залюбки. А ще вони розуміють, що роблять свій вклад у майбутнє та ростуть справжніми природолюбами», – говорить директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко.
Загалом акція пройшла під гаслом єдності поколінь – у плідній співпраці досвідчених працівників лісової охорони лісгоспу та юних вихованців шкільних лісництв, де за традицією старші наставники навчали майбутніх лісівників, як правильно висаджувати й оберігати ліс.