Київ. Екологи планують розширити зелену зону

kyiv-za-zelenu-ukrayinu

Комісія Київради з питань екологічної політики підтримала створення у столиці нових скверів та парку. Про це заявив перший заступник голови комісії, депутат Київради від фракції «УДАР-Солідарність» Костянтин Бричук, передає УНН.

«Комісія розглянула й погодила ініціативу міського голови Віталія Кличка — створення парку відпочинку (16,5 га) на Оболонській вулиці Прирічній. Крім того, депутати вирішили стимулювати оболонських підприємців, аби ті взяли активнішу участь у благоустрої району. Досягнуто домовленості про демонтаж кіосків на вул. Героїв Дніпра, 30б, перенос торгівлі через дорогу від цих МАФів на ринок та надання двом звільненим ділянкам статусу скверів», — каже К.Бричук.

За його словами, комісія також погодила проект рішення про створення спортивно-оздоровчого парку (1,6 га) біля озера Тельбін в Дніпровському районі.

Також комісія погодила створення скверів на просп. Оболонському, 14а — 16а та на вул. Маршала Тимошенка, 33/35 та зберегла від забудови 0,34 га де-факто існуючого скверу на розі вул. Баговутівської та Овруцької в Шевченківському районі. Де-юре закріпили за цією ділянкою статус зеленої зони.