АНОНС «ЛВ» №4-5 2019р.

За кілька днів із друку вийде новий «ЛВ».

У «Лісовому віснику» №4-5 можна буде прочитати про таке:

Якою видався для лісівників передсвятковий період. Які зміни у галузі відбулися в кінці літа та восени, чого чекати та на шо сподіватися?  Про це читайте на 4-6 сторінці журналу у статті «Лісова осінь 2019. Хроніка подій».

«Як економно пережити зиму?» читайте на  7 стор. видання.

Не тільки людина має проблеми з судинами. Якщо в них утворилися тромби або холестеринові бляшки, надходження крові до певних органів порушується, що спричиняє хвороби різної тяжкості, у найгірших випадках – загрозу життю людини. У житті дерев провідна система також відіграє важливу роль. Цього разу у рубриці «наука» читайте про голландську хворобу ільмових.

 15 вересня. День працівників лісового господарства. На Волині урочистості відбулися без зайвого пафосу. Звісно, були і святкові заходи, і слова вітань, і нагороди. За традицією, із звітною доповіддю виступив начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства управління Олександр Кватирко. Говорив про основне. Минуле, сьогодення, надії на майбутнє. Для лісівників дуже важливо, аби їх чули, дослухалися і розуміли. Отож чим живуть лісівники Волині читайте у статті «Не буде галузі без лісівників», що на 12-14 стор. «ЛВ».

Протягом весни та літа 2019 року лісівники Черкащини відкрили 10 еколого-просвітницьких стежок. Ініціатором створення таких лісових маршрутів став начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. Підтримали таку ідею й у держлісгоспах, адже це дієвий метод співпраці з громадами, лісового просвітництва серед молоді. Та й загалом гарний сучасний приклад для задоволення актуальних потреб населення – лісового, екологічного, природничого туризму. Про лісовий туризм Черкащини читайте на 16-17 стор.

Як створювалася писалася та якою вийшла книга про 100 років лісівництва на Вінниччині читайте  на 18-19 стор. А на наступних двох сторінках можете переглянути уривок із цієї книги, що вже став «сторінками історії».

У новій рубриці «династії» читайте про героїв батьків та їхніх дітей, які теж обрали стежку лісівника. Про Хомичів та Вегеричів з Волині  читайте на 22-23 стор. «Лісового вісника».

На ХХІІ обласний конкурс професійної майстерності вальників лісу «Лісоруб-2019», який проводили на базі ДП «Любешівське ЛМГ», прибули найкращі спеціалісти. Про особливості конкурсу та професії вальника лісу читайте у статті «Не сокирою, а вмінням».

Цьогоріч на обласному зльоті команда Городоцького шкільного лісництва здобула гран-прі та право представляти Волинь на Всеукраїнському форумі юних лісівників України. На 26-27 стор. читайте про юних лсівників та їхні здобутки.

Волинські лісівники представили споживачу нову лінійку – «Компот». Про смакоту і же її купити читайте на 28 стор. «ЛВ».

«Як на Волині елітні дуби вирощують» читайте на 29 стор. «Лісового вісника».

«Лісова аптека» представляє парило звичайне та його лікувальні властивості.

Літню спеку змінила осіння прохолода. Вулицями гуляє золотокоса красуня осінь та поступово перемальовує усе в жовто-багряні кольори. «Нотатки натураліста» розкажуть про прикмети осені, за якими можна підгадати якою буде зима. Спостерігайте за природою разом із «ЛВ».

«Лісова кухня» допоможе приготувати страви у грибний сезон. Нехай вам буде смачно і корисно.

Сьогодні дуже модно показувати те, що є всередині робочої машини. Те, що необхідно для якісної та професійної роботи. Наші сусіди поляки підтримали таку ідею та показали, чим та як укомплектована лісова машина. Таку цікаву інформацію зможете переглянути на 34 сторінці.

І звісно, дякуємо нашим партнерам, які рекламують свої послуги та продукцію на сторінках «ЛВ» – «Кроноспан», «Одек», ПСБ, «Лінга Україна» і «Спецлісмаш».

Читайте «ЛВ» і будьте у курсі подій та ближчими до природи!!!

Наш передплатний індекс: 89631.