АНОНС. Осінній «Лісовий вісник»


Новий номер осіннього «ЛВ» насичений подіями, цікавою інформацією та неймовірними фото.
Отож, у вереснево-жовтневому «Лісовому віснику» можна буде дізнатися про таке.
Чому у тихому океані зникли під водою близько десятка островів? Про це читайте на 4 стор.
Що роблять німецькі реформатори в українському лісі? Про це на 5 стор. «ЛВ».
Про що говорили лісівники з Президентом і що вимагав від лісівників Президент України – на 6 стор.
У Житомирському національному агроекологічному університеті завершився ХІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, участь в якому протягом 27-29 вересня взяли 23 команди –
представники 23 областей країни. Хто із шкільних лісництв кращий цього разу, – читайте на 9 стор. «ЛВ».
У рубриці «наука» цього разу стаття Валентини Мєшкової «Міжнародна спілка лісових дослідницьких організацій та її ювілейний конгрес». Читайте 10-12 сторінки «Лісового вісника».
Про «Зелене диво на схилах Дністра», яке своїми руками створили вінницькі лісівники читайте на 13 стор.
На 14 стор. говоримо про важливість роботи з охорони праці на підприємствах лісової галузі та проблеми, з якими зіштовхується працівник, розповів головний
спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства Андрій Мусійовський у статті «Людське життя – безцінне!».
У статті «Орієнтир – ефективне лісогосподарювання», що на 17 стор. дізнаєтеся про перспективи роботи волинських лісівників, які з 2018 року застосовуватимуть поступову систему рубок головного користування. На переконання багатьох досвідчених лісоводів, такий метод ефективного господарювання вже найближчим часом дасть очікувані результати.
Актуальне і цікаве інтерв’ю із заступником начальника Волинського ОУЛМГ Віктором Сахнюком читайте на 18 стор.
На 22 стор. стаття «Гість із Фінляндії», яка розповість про те, чому приїздили закордонні гості на Волинь.
Початок осені знаменується гарним святом Днем лісівника. Про урочистості з цієї нагоди читайте у статі «Свято… із перспективою на майбутнє».
Рубрика «цікава країна» цього разу познайомить із містичними Медоборами. Подорожуйте разом із «ЛВ».
Напередодні професійного свята указом Президента України Петра Порошенка почесне звання «Заслужений лісівник України» присвоєно лісничому Павлівського лісництва ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» Миколі Конону. Саме він цього разу у нас у рубриці «людина».
33-тя стор. відкриває інтригу довкола подальшої долі садиби, що на території ботанічного заказника загальнодержавного значення «Вортнів» (Воротнівське лісництво ДП «Ківерцівське ЛГ»), розкрито. Віднедавна тут запрацював Лісівничий молодіжний центр». Докладніше читайте «ЛВ» та статтю «Шматочок Європи», що на 33 стор.
Як відбувалося лісове багатоборство-2017 розповість 34 стор.
Довгий час працівники ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс», що на Волині були змушені орендувати все необхідне для роботи: і приміщення, і виробниче обладнання, і автопарк… Як підприємство живе тепер читайте у статті «Рік позитивних змін» (36 тор.).
На 38-й стор. директор ДП «Прибузьке ЛГ» Григорій Ющук розповідає як працює його підприємство.
Рубрика «сторінками історії» перенесе у епоху графа Володимира Дідушицького та розповість як у займалися мисливством на Галичині.
Поради на часі читайте у статті «Як і грибочка з’їсти і радіонуклідами не «збагатитися».
Тут же, як приготувати смакоту із грибів.
До редакції зателефонували мешканці Турійського р-ну і попросили написати про бобрів. Кажуть: розвелося цих тварин у них сила-силенна. Отож…
На 48-й стор. для вас стаття «Що ми не знали про бобрів».
Іде зима. Скоро стане геть холодно. І природньо, що питання заготівлі дров стає все гострішим. У статі «По дрова не в ліс, а в лісгосп» дізнаєтеся усе на цю тему.
Серед цікавинок цього разу інформація про те, як різні тварини долають
Гравітацію.
Що робити, якщо натрапив на закільцьованого птаха чи знайшов кільце? Про таке читайте на 53-й стор. «ЛВ» у статі «Де був та звідки прибув, розповість кільце»
У віденському офісі WWF підписали договір про партнерство між студією Animagrad і представництвом Фонду в Україні – Дунайсько-Карпатської
програмою. Відтепер вони разом працюватимуть над створенням анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Про це дізнавайтеся на 54 стор.
На 56-й стор. у рубриці «цілюща аптека» цього разу стаття про неймовірні властивості лепехи.
І ще дізнавайтеся про неймовірний смак чаю із тайги.
Ну, і, як завжди, для вас нотатки натураліста та повчальні притчі від «ЛВ».
А ще новинка – розмальовка-релакс.
Відчувайте смак життя разом із «Лісовим вісником»!
Не забутьте передплачувати «ЛВ».
Наш передплатний індекс: 89631.
Дякуємо за любов до природи та нашого видання!