Читайте осінній «ЛВ»
Отож, у вереснево-жовтневому «Лісовому віснику» можна дізнатися про таке.

Як лісівники борються за виживання галузі, читайте у статті «Може лісівників врешті почують?», що на 4-7 стор. видання. 

На 8-й стор. журналу дізнавайтеся про Інвестиційний бізнес-форум та перспективи інвестування у лісову галузь. 

Про Дев’ятий з’їзд Громадської організації «Українське Ентомологічне Товариство» читайте у статті науковця Валентини Мєшкової «Ентомомлоги про захист лісу та його шкідників», що на 12-15 стор. видання.

10-13 жовтня Національний лісотехнічний університет України відзначив 145-річчя від дня створення навчального закладу та 25-річчя статусу університету. 

Як відбувалося дійство дізнавайтеся із 16-17 стор. «Лісового вісника».
Про те, чи забезпечені працівники лісових господарств

Миколаївщини належними та безпечними умовами праці дізнавайтеся у інтерв’ю з начальником відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці в Миколаївській області Володимиром Миряном, що на 18-19 стор. ЛВ.

Похід Карпатами сьогодні є одним з найдоступніших видів активного відпочинку, особливо для людини, яка не має похідних навичок. Гірська система Карпат рясніє лісовими автодорогами і стежками, які роблять підйом практично на будь-яку вершину не надто складним. А висота будь-якої гори не вимагає спеціального альпіністського спорядження і тривалих підготовчих тренувань для її підкорення.

Цього разу у рубриці «цікава Україна» похід у кедровий заказник «Ґорґани і Тавпіширка». Читайте і подорожуйте разом із «Лісовим вісником».
Волиняни стали гордістю країни, адже привезли перемогу у міжнародному конкурсі «Молодь в лісах Європи», який цього разу відбувся у Литві. Про це читайте на 24 стор. журналу. 

А хто став переможцем у ХІІ Всеукраїнському Зльоті учнівських лісництв читайте на наступній сторінці ЛВ.
…Відгриміло професійне свято лісівників. У цьому номері «Лісового вісника» ви можете переглянути фоторепортаж із святкування та почитати про те, як відзначали гостювали у лісівників Маневиччини. 
Володимир Радіон більш як п’ять років керує «Маневицьким лісовим господарством» – найбільшим у структурі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства державним підприємством. Про як працюється сьогодні, які виклики доводиться долати і якими досягненнями можна хвалитися читайте у інтерв’ю «Маємо відповідати вимогам часу», що на 30 стор.

Яку чергову гарну справ зробили лісівники Прилуччини? Дізнавайтеся на 33 стор. «Лісового вісника».
Сторінки історії повернуть вас у ХІХ століття і розкажуть про вплив податкової політики влади Галичини на мисливське та рибальське господарство. Зазирайте на 34-35 стор. «ЛВ».

Що бачили бершадські лісівники у Карпатах дізнавайтеся на 36 стор. «Лісового вісника». 

А ви бачили двійника колібрі? Ні? Тоді зазирніть на 37 сторінку ЛВ і дивуйтеся разом з нами. 
Цього разу подорожуємо у Болгарію. Нас вітає Поморіє, давнє містечко на березі Чорного моря. Затишні вулички, оригінальна нова і старовинна архітектура, багато чайок, смачної місцевої їжі. На цьому приємні сюрпризи не завершуються. Все це на 38-40 стор. видання.

Не менш вражаюче місце – «Подільська Швейцарія». Не знаєте? Тоді дізнавайтеся від «Лісового вісника».

Рубрика «цілюща аптека» розповість про чудодійну рослину декоративний дівочий виноград.
Що приготувати із дарів лісу радить «кухня ЛВ».

А ще, як завжди, для вас нотатки натураліста, цікаві та пізнавальні притчі та розмальовка-релакс від «ЛВ» і сторіночка для малечі – «в гостях у казки». 

Відчувайте смак життя разом із «Лісовим вісником»!
Не забутьте передплачувати журнал. 
Наш передплатний індекс: 89631. 
Дякуємо за любов до природи та нашого видання!