Буковина. Влада погодилася прийняти 833 тонни сміття зі Львова

скачанные файлы (1)

Чернівецька міська рада погодилася прийняти на своє сміттєзвалище поблизу с. Чорнівка 833 тонни побутового сміття зі Львова. Йдеться про завезення обсягу сміття, яке Чернівці продукують за три дні. Про це у понеділок, 8 серпня, повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.«Зробив непопулярний крок – протягнув руку допомоги львів’янам і дозволив прийняти на нашому сміттєзвалищі трохи їх побутового сміття», – зазначив міський голова у дописі на своїй сторінці у Facebook.
Він запевнив, що рішення прийняте з метою допомогти Львову і не становитиме ризику перевантаження смвттєзвалища для самих Чернівців.
«Мова йде про 833 тонни або 5 тис. м3 побутового сміття, яке львів’яни завезуть на наше сміттєзвалище. Для порівняння – з міста Чернівці щодня завозять на сміттєзвалище 1200-1500 м3. Тобто мова йде про завезення обсягу сміття, яке Чернівці продукують за 3 дні», – зазначив Каспрук.
За його словами, станом на понеділок зі Львова на сміттєзвалище поблизу Чернівців завезли 240 тонн сміття зі Львова.
Міський голова Чернівців також поінформував, що за послугу Львів заплатить Чернівцям 105 тис. грн., по 21 грн за 1 тону сміття, або 126 грн за 1 м3, повідомив «Молодий Буковинець».
Нагадаємо, труднощі з вивезенням сміття у Львові виникли після закриття Грибовицького сміттєзвалища наприкінці травня. Деякі міста області відмовилися приймати львівське сміття, зокрема через тиск мешканців. Серед ти, хто погодився допомогти Львову, був Київ, однак столиця приймала відходи зі Львова лише до 1 серпня.