Високий рівень забруднення повітря у Києві до 3 серпня

До 3 серпня у Києві спостерігаються метеорологічні умови, які сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок / фото УНІАН

Рівень забруднення діоксидом азоту в окремих місцях столиці досягнув 5-6 середньодобових гранично-допустимих концентрацій, а рівень забруднення формальдегідом — 5 – 7,5 середньодобових ГДК.
Синоптики попереджають про високий рівень забруднення повітря у Києві, що збережеться до 3 серпня. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій з посиланням на повідомлення Укргідрометцентру. Зазначається, що до 3 серпня у Києві спостерігаються метеорологічні умови, які сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря — антициклональний характер погоди, денна висока температура та нічні затримуючі шари повітря.
“За даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досягнув 5 — 6 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) в районах площ Бессарабської та Деміївської, Оболонського проспекту, вулиці Довженка та проспекту Перемоги”, — йдеться у повідомленні. Також зазначається, що рівень забруднення формальдегідом досягнув 5 – 7,5 середньодобових ГДК в районах площ Бессарабської та Деміївської, проспектів Оболонського та Перемоги, бульвару Лесі Українки та вулиць Довженка, Попудренка та Каунаська.