Високий рівень забруднення повітря у Києві утримається до 21 серпня

фото УНІАН

Високий рівень забруднення повітря в столиці фіксується з початку серпня.
У столиці зафіксовано високий рівень забруднення повітря, що утримається до 21 серпня. Головне управління Держпродспоживслужби у Києві, з 16 серпня у місті спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. 1
7-18 серпня рівень забруднення формальдегідом досяг 4-5 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) в районах: Бессарабської, Деміївської площ та площі Перемоги, вулиці Довженка.
Рівень забруднення діоксидом азоту досяг 4-5 середньодобових ГДК в районах: Бессарабської та Деміївської площ, вулиць Довженка, Попудренка, Каунської. Перевищення максимальних значень ГДК оксидом вуглецю — 1-2,4 в районах: Бессарабської, Деміївської площ та площі Перемоги, Оболонського проспекту, вулиці Довженка.
Такі метеорологічні умови, за прогнозом гідрометцентру (антициклональний характер погоди, висока температура повітря, слабкий вітер у приземному шарі) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в Києві до 21 серпня. Як повідомляв УНІАН, високий рівень забруднення повітря у столиці фіксується з початку серпня.