Високосний рік

Щур – перший знак східного календаря. Вважається, що його поява була не досить чесною – він заліз на спину Бика і так підсунув усі знаки в черзі. Стихія 2020-го року – метал, а колір – білий. «Метал» характерний такими рисами: наполегливість, боротьба, стійкість, рішучість. Отри­мати прихильність такого знака нелегко, тому треба буде мобілізувати усі сили.
2020-й – рік високосний. Багатьох це лякає. Від нього чекають біди чи катастроф, а також втрати рівноваги у житті. Насправді ж це не так. 2020-й – чудовий час для укладання шлюбу і поповнення сім’ї. Білий колір символізує чистоту, щирість та хороші наміри. Символ року допомагатиме тим, хто досягає цілей чесним шляхом, береже світ, що нас оточує, і поважає людей.
Звісно, будуть і труднощі. Але якщо ви тверді у намірах, рішучі, впевнені в собі й добрі до тих, хто поряд, – вам нічого боятися. Щур зробить все, аби вам допомогти.
У фінансовому плані також має бути достаток. Адже тваринка дуже любить запасатися та жити в достатку. Подумайте, як ви можете примножити свої статки чесним шляхом, і символ року вам обов’язково допоможе.
У другій половині року на нас чекають серйозні зміни в багатьох сферах життя. Вони можуть бути неочікуваними й не дуже приємними. Подумайте одразу, як ви можете мінімізувати збитки та куди скерувати негатив.
Щур – непростий знак. Він хит­рий, злопам’ятний і вміє повернути обставини на свою користь. Тому весь рік варто бути насторожі, адже на поверхню можуть виринути питання набагато серйозніші, ніж ті, які ми звикли вирішувати повсякчас.

На тих, хто народився в рік Коня, чекає успіх.
Кабана – велике кохання.
Тому, хто народився під знаком року (Щура) усі перепони не страшні, тож вірте у свої сили – і все збудеться.
Бику буде непросто, не бігайте за сумнівними здобутками, це вам нашкодить.
На Тигра можуть чекати непорозуміння у сім’ї та стосунках із близькими. Якщо ви не підете на компроміс, то отримаєте труднощі й розчарування. Отож, будьте мудрішими та стриманішими.
Кролику чи Коту треба цього року не висовуватися. Уникайте різких змін, ростіть духовно, присвятіть цей рік собі.
Дракон – головний антагоніст Щура цього року. Буде важко. Боріться за свої ідеали до останнього. Уникайте конфліктів з керівництвом.
Змія цього року знайде баланс між категоричністю Щура та своєю вигодою. Звертайте увагу на деталі – і все повернеться на вашу користь.
Для Коня рік буде успішним, головне – не зруйнуйте все самі. Менше емоцій і більше логіки. Обов’язково приділяйте час сім’ї, інакше рідні відчують себе покинутими.
Вівці рік принесе професійне зростання. Але будьте обережні зі словами, менше обговорюйте особисті справи із тими, хто вас оточує.
Мавпі варто прислухатися до інтуїції. Не робіть поспішних висновків, але й не затягуйте з рішеннями.
Півню треба притримати егоїзм та надмірність. Налагодьте стосунки з тими, із ким посварилися, можливо, саме вони допоможуть вам у скруті. Не відмовляйтеся від допомоги і дбайте про здоров’я.
Собаку весь рік буде штормити й кидати з боку в бік. Намагайтеся вплинути на обставини. Не пливіть за течією, але й надміру не опирайтеся. Втратите багато сил.
На Кабана цього року чекає любов. Намагайтеся не втратити її за перших складнощів. Далі все налагодиться, і ви зрозумієте, що це ваша щаслива доля.

ЛВ №6 2019р.