Волинь. Лісова охорона затримала чотири фури з львівським сміттям

Показується unnamed (3).jpg

Численні повідомлення про львівське сміття у волинському лісі чи на території сільських рад стали для нас уже «звичними». Особливо у вихідні. Цього разу епіцентром сміттєвих подій стала Горохівщина.

Позавчора вночі на території Пісківської сільської ради (колишня військова частина) лісовою охороною було виявлено 3 фури сміття. Вже вивантаженого.

А сьогодні о 3 год. ночі  поблизу лісового масиву біля повороту на ту ж військову частину лісова охорона Берестечківського лісництва спільно з мобільною рейдовою групою ДП “Горохівське ЛМГ” виявили 4 підозрілих фури. Сумнівів, що там побутові відходи, які вже давно не знають куди діти наші близькі сусіди, не було.

Вражає ще й те, що попереду їхав легковий автомобіль на волинській реєстрації – очевидно, місцевий і знаючий, який допомагав знайти місце.  Самі вантажівки – на київській реєстрації.

Працівники лісової охорони стали чекати, бо ж очевидно, що фури вже планувалося відвантажувати у лісі. Хотіли упіймати на гарячому. Викликали поліцію. Проте “водії-сміттєвози” помітили автомобіль і не стали так ризикувати. Тож лісовій охороні спільно з поліцією довелося затримувати їх на дорозі.

Нині правоохоронці беруть необхідні пояснення. Цей факт занесений у єдиний реєстр досудових розслідувань.

Про те, як розвиватимуться “сміттєві події”, будемо повідомляти.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ