Волинь. Маски, камуфляж, обшуки

Фото Світланы Думськи.

«У Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства тривають обшуки. Розпочалися близько 10.00. Нині приміщення заблоковане. Тривають слідчі дії.
Обшуки проводять працівники Управління захисту економіку у Волинській області під керівництвом прокуратури області.
Опрацьовуються матеріали в рамках кримінального провадження, порушеного за фактом начебто незаконного використання ДП «Ковельське ЛГ» земельних ділянок, які нібито належать до території військового полігону Повурськ.
При цьому повідомили, що обшуки триватиму в усій адміністративній будівлі», — пише на своїй сторінці у Фейсбуці керівник прес-служби ВОУЛМГ Світлана Думська. 

Сьогоднішні події – це, очевидно, відповідь військових лісівникам, які одними з перших в Україні надали допомогу українській армії, коли почалася війна на Сході. І до яких вони в тому числі найчастіше зверталися і звертаються за допомогою.
На жаль, надто багато політики розвелося у волинському лісі.
Цікаво, що от такі дії не насторожили і не спричинили активних дій у громадських активістів. Не знаєте, чому? — пише Світлана Думська. 

Обшуки були сьогодні не тільки у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, а й у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області. Туди навідалися із Генпрокуратури.

«Наразі в обласному управлінні вилучають документи. На місце події прибули слідчі Генпрокуратури та бійці Корду. Так, біля будівлі ГУ НП видно два буси з бійцями і легкові авто», — повідомляє інтернет-видання Волинські Новини.

Нагадаємо, минулого тижня обшуки проводили у Волинській обласній раді. На Рівненщині також побували чоловіки у масках. 

 
Фото Світланы Думськи.