Волинь. Соціальне житло для птахів

Створене і діє шкільне лісництво на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Березичі Любешівського р-ну. Діти, які тут займаються, завжди і в усьому є першими помічниками лісівників.

Ще не так давно біля адмінбудівель лісгоспів та лісництв, також шкіл, садочків, у місцевих парках розвішувалися годівнички. А тепер лісівники та їхні молодші колеги готуються до зустрічі шпаків.

Варто зазначити, що така справа для волинських лісівників є гарною традицією.

Дбати про природу – хоч і клопітка, але дуже приємна робота. І в цьому може кожен переконатися, зробивши шпаківню власноруч, щоб згодом повісити її у своєму саду.

Неспроста люди здавен приваблюють пернатих у свій сад, споруджуючи для них шпаківні та різноманітні годівниці. Бо це – перші помічники у боротьбі зі шкідниками.

 «Майстрували шпаківні всі, незважаючи на те, хлопчик це чи дівчинка. Дітям така робота до душі. Вони спілкуються, сміються, охоче вчаться чомусь новому. Приємно спостерігати за підростаючим поколінням, котре зі щирим захопленням дбає про природу та братів наших менших», – зазначив керівник шкільного лісництва Петро Кузьмич.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ