Волинь. Створено комісію оперативно-громадського контролю

dsc_1002

Рішенням колегії Волинського ОУЛМГ та президії обласної організації профспілки працівників лісового господарства України створено спеціальну галузеву комісію. Вона займатиметься оперативно-громадським контролем з охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху. Її очолив заступник начальника ВОУЛМГ Олександр Рибчинський. До складу увійшли головні та провідні спеціалісти ВОУЛМГ та профспілкові активісти.
– Вже розроблено графік оперативно-громадських заходів, які мають здійснити члени новоствореної комісії, – повідомив її голова Олександр Рибчинський. – Вони вестимуть не тільки загальний нагляд, а й надаватимуть фахівцям лісогосподарських підприємствам методичну допомогу у вирішенні питань, що стосуються охорони праці. Ми вболіваємо за безпечні умови роботи, комфорт наших працівників.

Лісова галузь завжди була пов’язана з викликами. Тут є професії, які вважаються небезпечними і потребують постійної уваги. Це лісоруби, робітники деревообробних цехів, кранівники, стропальники, кухарі, електро-газозварювальники, водії лісовозів, кочегари, працівники лісової охорони, яким доводиться приборкувати пожежі, затримувати озброєних браконьєрів. А ще є багато специфічної роботи, пов’язаної з отриманням дозволів на виконання робіт з підвищеною небезпекою (лісозаготівлі, вантажно-розвантажувальні, електро-газозварювальні та інші роботи), на експлуатацію обладнання з підвищеною небезпекою (крани), викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами….

Комісія  також проконтролює встановлення на лісосіках будиночків обігріву, приведення у відповідність до встановлених норм тих, що вже є, зверне увагу на забезпечення безпечного виконання лісосічних робіт при товщині снігового покриву понад 30 см. У поле зору членів комісії потраплять й інші важливі напрямки роботи.

Сергій ЦЮРИЦЬ, прес-служба Волинського ОУЛМГ