Волинь. У ДП «Колківське ЛГ» відзначили Всесвітній день охорони праці

Уже традиційно в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці у ДП «Колківське ЛГ», що на Маневиччині, проводиться комплекс заходів.

Цього року трудовий колектив зібрався, щоб підбити підсумки роботи з охорони праці, вшанувати пам’ять колег, яких сьогодні, на жаль, уже немає серед живих, і вкотре  наголосити кожному працівнику, що злагоджена робота підприємства починається із дотримання усіх необхідних вимог безпеки.

Розпочалися заходи хвилиною мовчання – у пам’ять про тих, хто свого часу трудився на підприємстві…

Директор лісгоспу Сергій Матчук проаналізував ситуацію щодо стану охорони праці. Зокрема, як зазначив керівник, у цей напрямок діяльності спрямовується щоразу більше зусиль та інвестицій. Зокрема, за 2018 рік на охорону праці підприємством витрачено понад 2 млн грн.

Зі зверненням керуватися у своїх вчинках на робочих місцях розсудливістю та обережністю, щоденно дотримуватись правил безпечної праці виступила інженер з охорони праці Наталія Рейкіна.


Як стимул для більш належного виконання робіт із дотримання правил та норм з охорони праці, окремим працівникам підприємства, які є прикладом для інших у цьому напрямку, вручили нагороди.

Прес-служба ДП “Колківське ЛГ”