Волинь. «У нас є все, що потрібно для успішної роботи, – стратегія, технології, досвід. Та найголовніше – наші люди!»

 

В актовій залі лісокомплексу ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» учора, 22 лютого, відбулася підсумкова нарада за результатами роботи підприємства у 2016 році. У ній взяли участь і виступили заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський, голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук, начальник управління агропромислового розвитку Володимир-Волинської райдержадміністрації Юрій Кравчук, міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк.

Прозвітував про діяльність ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» його директор Дмитро Войтюк. Він проаналізував роботу лісомисливського господарства за минулий рік. Зокрема, зазначив, що підприємство є комплексним, у роботі якого поєднуються різногалузеві види діяльності – лісове господарство та лісоексплуатація. Цьогоріч виповниться 77 років від часу його створення, але традиції ведення лісогосподарської діяльності  мають значно глибше коріння і фактично започатковані ще за старокиївської княжої доби – Володимира Великого та Данила Галицького.

Дмитро Вікторович – із династії лісівників. З 2013 очолює ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство». До того була праця в галузі на різних посадах і місцях. Уродженець села Коритниця Володимир-Волинського району добре знає довколишні ліси, дбає про їх охорону і відтворення, вміє мотивувати колектив на виконання державних завдань, вболіває за добробут своїх краян, дбає про державний інтерес та пріоритети місцевих  громад.

Про це засвідчила і його ґрунтовна доповідь. У ній йшлося про дбайливе ставлення до лісу, його відтворення, охорону, захист, невиснажливе господарювання, ефективну переробку деревини, допомогу військовим, сім’ям учасників АТО, соціально вразливим верствам населення. Говорилося про чималі здобутки колективу, його сумлінних трударів. Не раз доводилося бачити їх на виробництві у спецодязі та засобах індивідуального захисту – під час робіт на лісосіках, на верхніх і нижніх складах, за кермом лісовозів і тракторів, у цехах…

А що це одне із найбільших лісомисливських господарств області, то його працівники ледь помістилися у величезній залі. Майстри лісу, лісничі, трактористи, водії лісовозів, верстатники… Про їх роботу говорив директор із трибуни, дякував за сумлінну працю, підсумовував зроблене, наводив цифри.

За 2016 рік державне підприємство «Володимир-Волинське ЛМГ» одержало чистого прибутку 47242 тис. грн при плані 41578 тис. грн, що становить 13,6% росту, в тому числі від реалізації лісопродукції та продукції переробки на експорт 23570 тис. грн. Перевиконання плану по чистому доходу на 5664 тис. грн вплинуло на перевиконання основних показників фінансово-господарської діяльності. За цей період чистий прибуток склав 2356 тис. грн.

Фонд оплати праці за 2016 рік становить 10033 тис. грн. Збільшення фонду оплати за 2016 рік відбулося в зв’язку із виплатою працівникам підприємства одноразових заохочень та премій. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників в 2016 р. склала 6688 грн.

Підприємством за 2016 рік сплачено податків та обов’язкових платежів до зведеного бюджету 12637 тис. грн, що на 2739 тис. грн більше ніж в 2015 р., в т. ч. податків до місцевого бюджету 2974 тис. грн, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 2891 тис. грн.

 – Багато чого належить нам зробити у майбутньому році задля збереження, відтворення та належного використання лісових ресурсів, і я впевнений, що в кожного з нас вистачить сили та енергії для здійснення всіх задумів, – підсумував Дмитро Войтюк. – Терниста стежка лісівника, але одного разу ступивши на неї, справжній лісівник уже ніколи не зупиниться, не повернеться і не пожалкує про свій вибір.

Про внесок  ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» у розвиток району та міста говорили Володимир-Волинський міський голова Дмитро Саганюк, голова районної ради Роман Гук та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Кравчук.

Звернувся до присутніх і заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський.

– Добрі справи не творяться самі по собі, – зазначив Олександр Павлович. – Погоду в лісі робите саме ви, звичайні працівники. За всіма вищенаведеними цифрами стоїть щоденна клопітка розумова та фізична робота працівників лісової галузі. Приємно, що у досягненнях лісівників області є і ваш вагомий внесок.

Олександр Рибчинський так само називав багато цифр, аргументував дії керівництва лісоуправління, говорив про кодекс честі лісівників, обов’язок перед державою, громадою, колективом, сім’ями.

– У нас є все, що потрібно для успішної роботи, – стратегія, технології, досвід. Та найголовніше – наші люди! – наголосив Олександр Павлович, дякуючи працівникам Володимир-Волинського лісомисливського господарства. – Переконаний, що попереду у нас ще чимало спільних перемог.

Ряд працівників було нагороджено грамотами та грошовими преміями Волинського ОУЛМГ, Володимир-Волинської райдержадміністрації та районної ради, міського голови, ДП «Володимир-Волинське ЛМГ».

Прес-служба Волинського ОУЛМГ