unnamed-1

У теплично-розсадницькому комплексі, що діє на базі державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство», вже завершилися посівні роботи.
Цієї  весни лісове насіння там посіяли на площі 2,1 га. З них у 18 теплицях – насіння сосни звичайної, в одній теплиці – насіння вільхи, у двох  – берези повислої, також ялини, дуба звичайного.
У теплично-розсадницькому комплексі, крім зазначеного, вирощують модрину, різні чагарникові породи, декоративний посадковий матеріал.
Загалом цього року тут планують виростити понад 6 мільйонів сіянців, які під час лісокультурної кампанії-2018 «мігрують» у різні куточки нашої області.Інженер з лісових культур ДП «Ратнівське ЛМГ» Володимир Михалевич зазначає, що тепер головне – забезпечити належний догляд за сіянцями. Над цим і працюватимуть тут найближчим часом. Тим більше, що не за горами вже перша прополка.
Варто зазначити, що вирощення лісових культур потребує не менше затрат часу, коштів і людської праці, ніж сільськогосподарських. А зважаючи на те, що об’єми у Ратнівському розсаднику чималі (навесні саме цей комплекс забезпечує посадматеріалом значну частину державних лісогосподарських підприємств Волині і є одним із найбільших в Україні), то роботи вистачає на цілий рік. Навесні і влітку – працівникам особливо «спекотно».

Прес-служба Волинського ОУЛМГ