Володимир Бондар перебуває з робочим візитом на Сумщині

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар перебуває з робочим візитом у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Вчора, 14 травня, у перший день поїздки, головний лісівник України відвідав Кролевецьке лісомисливське та Шосткинське лісове господарства. Його супроводжували в. о. Голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора та начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.
Перебуваючи у Кролевецькому лісомисливському господарстві, Володимир Бондар оглянув об’єкти центральної садиби підприємства, побував у паркетному цеху, на нижньому складі, який працює на базі перенавантажувача на колісному ходу «CATERPILLER» , оглянув котельню, що працює на тирсі, сушильне господарство, Грузчанський цех переробки деревини, де встановлена нова автоматизована лінія з випуску пиломатеріалу та лісовий розсадник Грузчанського лісництва.
Підбиваючи підсумок відвідин Кролевецького підприємства, Володимир Бондар позитивно оцінив роботу колективу господарства.
«Немає нічого неможливого, якщо захотіти і поставити мету. На Сумщині відчувається рука господаря на кожній ланці виробництва. І це дуже важливо: бачити економічну складову у кожному процесі, вміти рахувати і розуміти, як правильно переробити куб деревини так, щоб з нього можна було отримати якнайбільший зиск. Це і використання тирси для опалення приміщень, і експорт якісного сухого пиломатеріалу, тобто максимальна економія ресурсу, що в подальшому, поряд з заощадженням, дає відчутний внесок в економіку регіону», — зазначив він.
«Сьогодні сумські лісівники гідно виходять з тієї ситуації, яка склалась в Україні з введенням мораторію на експорт деревини в круглому вигляді, показуючи на справах, що держава є ефективним власником», — дав оцінку діяльності сумських лісівників в. о. Голови Сумської ОДА Микола Подопригора.
Під час розмови заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар окреслив плани та перспективи діяльності лісівників України у питанні ефективного використання лісових ресурсів. Він зазначив, що державна лісова політика, в першу чергу, зорієнтована на забезпечення потреб вітчизняного виробника, розширення виробничих потужностей не лише у питаннях переробки, а й пошуку нових шляхів у використанні державного лісового ресурсу: відновлення меблевої промисловості тощо.
Робоча поїздка продовжиться 15 та 16 травня. Заступник Голови має на меті відвідати низку інших підприємств Сумщини та ознайомитись з практикою  сумських лісівників у догляді за лісом, вирощенні посадкового матеріалу, лісовою дорожньою інфраструктурою, профорієнтаційною та рекреаційною діяльністю.

За інформацією Прес-служби Сумського ОУЛМГ