Вони постраждали від діяльності людини

Картинки по запросу фауна

Міжнародний колектив екологів провів оцінку числа видів ссавців і птахів, що найбільш сильно постраждали від глобальної зміни клімату, в якому вирішальна роль відводиться антропогенному фактору.
Відповідне дослідження опубліковане в журналі Nature Climate Change. Фахівці виявили, що в даний час існують серйозні підстави для того, щоб вважати, що 47 відсотків наземних нелітаючих видів ссавців (з 873 зникаючих) і 23,4 відсотка птахів (з 1272 зникаючих представників) вже постраждали від глобальної зміни клімату. Більшість з цих видів тварин, що мешкають в Європі і Північній Америці — саме за цими територіями екологам вдалося зібрати достатню для аналізу інформацію.
До своїх висновків учені прийшли, провівши метаогляд наявної літератури про зв’язок між зниженням біорізноманіття та глобальним потеплінням. Ці матеріали фахівці доповнили моделюванням зв’язку між різними характеристиками тварин (наприклад, масою тіла) і зовнішніми чинниками (зокрема, навколишньою температурою). Фахівці закликають політиків та бізнес звернути увагу на проблеми біорізноманіття та вжити необхідних заходів для попередження його зниження.