Війна в об’єктиві

Як важко жити на території бойових дій. Жити, працювати, захищати Україну і українське… «Луганськ-Донецьк» – слова, які вже п’ять років асоціюються не тільки з агресією, розрухою, вбивствами, але й із героїзмом тих, хто пішов воювати, та тих, хто залишився там, аби своєю щоденною працею показувати, що ми не здаємося, що ми переможемо. Серед цих людей багато наших лісівників-героїв, які у такий важкий час намагаються сумлінно виконувати свою роботу, часто беруть до рук зброю, аби захистити рідну землю, рідну природу.

…Надто довго триває ця війна. Нерідко на територіях, де не лунають вибухи, вже й забувають, як важко доводиться там, на сході. Але треба пам’ятати. Усім!
Італійський журналіст Роберто Траван неод-норазово відвідував схід України з метою фіксації та доведення до свідомості італійських і європейських громадян суворої реальності, в якій п’ятий рік живе Україна.
Його фотографії експонували на багатьох виставках в Італії, вони ставали переможцями міжнародних конкурсів.
Цього разу наприкінці минулого року він перебував у районі Операції Об’єднаних сил і на власні очі вкотре пересвідчився в незламній силі українського народу та непохитній стійкості українських воїнів.
Фоторепортаж відомого італійського журналіста, якого так бажали оголосити «зниклим» пропагандистські ЗМІ країни-агресора, оприлюднило одне з провідних та найстаріших італійських видань La Stampa.
Пропонуємо уважно подивитися світлини італійського репортера (La Stampa), що передають непросте буденне життя мирних українських населених пунктів поряд з лінією фронту та відтворюють героїчні обличчя захисників України, які, незважаючи на важку службу, непохитно вірять у перемогу!
Наш кор.

ЛВ, №1-2, 2019р.