Вінничина. В хокей грають справжні чоловіки!

Організатор хокейного турніру – лісничий Тиврівського лісництва!

 Лісівники держпідприємств лісового господарства Вінниччини і ліси майбутнього створюють, і ведуть активне громадське життя в зоні діяльності держлісгоспів. Приємно, що духовним наставником, організатором хокейного турніру в Тиврівському районі Вінниччини став не хтось з кваліфікованих працівників фізичної культури чи спортсмен, а… лісівник! Це любитель спорту, цікава, щира, творча особистість — лісничий Тиврівського лісництва ДП «Вінницький лісгосп» Михайло Адамович Рошак.

— Десять років тому, — поділився Михайло Адамович, — з кількома однодумцями (Анатолієм Бондарчуком, Петром Солодковим, Олександром Косіцьким й ін.) вийшли на лід р. Південний Буг з досить примітивним спортінвентарем і почали грати в хокей. Більшість людей не вірили, що на штучно створеному майданчику під відкритим небом можна  відновити таку змістовну, гарну гру. З часом збільшувалася кількість бажаючих. Згодом ми вже змогли й одягнутися, як справжні хокеїсти.

І ось вже впродовж десяти років з легкої руки Рошака М.А. хокей на Тиврівщині на добровільних засадах успішно розвивається. На лід стали представники молодших поколінь.

Цими днями вперше пройшло масштабне хокейне дійство, яке можна назвати справжньою подією у спортивному житті Вінницької області: хокейний турнір на приз селищного голови Тиврова. На лід вийшли аж чотири команди! До того ж — у чотирьох вікових категоріях: школярі, юнаки, люди середнього віку й ті, кому за 50!

Ігри проходили за круговою системою. Відповідальну місію судді було доручено приватному підприємцю П.М.Солодкову. На лід вийшли представники поліції, районних державних установ, різних організацій. Змагання вразили цікавим видовищем, досить вмілою їздою гравців на ковзанах, дотриманням правил. Селищний голова Тиврова С.М.Кицишин належним чином подбав про відзнаки. Переможці — команда «16-25 років» (капітан О.Саприга) отримали Кубок, інші — медалі за призові місця, наймолодші — ще й солодкі подарунки!

— А найбільше мене радує, що сьогодні на лід вийшло уже кілька команд, молодших за нас, любителів. Це, безумовно, найголовніший результат, — підсумовує Михайло Адамович Рошак! Такі заходи зближують людей, роблять їх дружнішими. Ми, лісівники, в свою чергу маємо чудову можливість через таку спільну діяльність донести до людей і нашу, суто лісівничу інформацію. У лісівників Тиврівщини немає проблем із залученням громадськості до лісівничих акцій. Акція «Майбутнє лісу – в твоїх руках» у нас проходить при активній участі перших керівників Тиврівського району, голови й працівників селищної ради, представників трудових колективів, педагогів, учнів, журналістів.

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ