Вітальна колонка редактора «ЛВ»

Пам’ятаю, як зовсім маленькою чекала на стук у вікно. Чекала, як грубий чоловічий голос скаже: «Пане господарю! А де вам льон сіяти?». Я так боялася пропустити цей момент, що мене трусило. І як тільки звечоріє, на коляду, коли мама та бабуся готують на стіл, я тихенько сідала біля вікна. Бо дорослі сказали, що саме я маю відповісти: «Казала Богородиця, де посієте, там уродиться!». І я відчувала величезну відповідальність від того.
…Швидко плине час. Уже багато років ми не зустрічаємо Різдво у селі мого дитинства. Вже багато років немає дідуся – того, хто тоді промовляв ті такі сокровенні для мене слова. Але попри це, із настанням Новорічних та Різдвяних свят я чекаю на диво. Усі ми віримо у диво, чи не так?
Знаєте, я так довго переконувала свою донечку, що подарунок їй під подушку кладе святий Миколай, як тільки могла. Зараз вона знає: під подушкою лежать подарунки від тих людей, які її люблять. Але Миколай усе одно приносить дарунки. І кожен відчуває, коли і які.
Отож, я бажаю, щоб у Новорічні свята кожен із вас отримав омріяний подарунок. Нехай здійсниться диво і переповнить ваші серця радістю, вірою і надією. Нехай буде більше приводів для оптимізму. Нехай закінчиться перемогою війна. Нехай кожен із нас буде впевнений у завтрашньому дні.
Слава Україні!


Із Новим 2019 роком!
Із Різдвом Христовим!
Головний редактор «ЛВ»
Оксана ЧУРИЛО