З-за голоду вижили тільки двоє пташенят / фото WWF-AUSTRALIA

Причиною загибелі пташенят стало танення льоду на землі Аделі.
У 36-тисячній колонії пінгвінів в Антарктиці через голод серед пташенят вижити вдалося лише двом. Причиною загибелі стало танення льоду на землі Аделі, де мешкає колонія, передає The Telegraph.
Так, через танення льоду дорослим особинам доводилося шукати їжу далеко від дому, тому вони не встигали приносити її потомству. Комісія зі збереження морських живих ресурсів Антарктики 16 жовтня планує провести засідання із зазначеної проблеми.
«Пінгвіни землі Аделі — одні з найбільш витривалих та дивовижних тварин на нашій планеті. Те, що відбулося цьогоріч, не схоже на мультфільми Діснея, це, швидше, схоже на те, що було б, якби Тарантіно взявся за зйомки стрічки «Роби ноги»: купа мертвих пташенят, розкиданих по землі Аделі», — заявив Рід Дауні, керівник полярних програм у WWF.
Як повідомляв УНІАН, відомі новозеландські жовтоокі пінгвіни, найбільш рідкісні представники сімейства пінгвінових, можуть повністю зникнути до 2060 року, якщо температура вод світового океану буде продовжувати зростати з тією ж швидкістю, що й сьогодні.