В КМДА киян закликали відмовитись від повітряних кульок на випускних

Управління екології та природних ресурсів КМДА закликає киян долучитись до флешмобу #ековипускний та відмовитися від повітряних кульок на випускних у школах та навчальнальних закладах столиці.
Як повідомляється на сайті КМДА, про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований. «Школярам варто знати, що повітряні кульки розкладаються до 4 років. Стрічки, якими перев’язують кульки – близько 100 років. Тому активно пропоную всім долучитися до акції. Натомість разом можна зробити щось корисне для довкілля, наприклад, висадити квіти, знайти альтернативу кулькам!» – зазначив Мальований.
Зазначається, що екологічний флешмоб закликав підтримати Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак і Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Водночас, у громадській ініціативі UAnimals розповіли, як повітряні кульки шкодять екології. Так, вони можуть подолати великі відстані, забруднюючи найвіддаленіші і незаймані куточки нашої країни.
Після відпускання в небо, вони потім падають назад на поверхню землі та у водойми. Натуральні латексні кульки класифікуються як пластикові відходи через зовнішні фізичні характеристики матеріалу.
Яскраве забарвлення кульок та стрічок дуже приваблює тварин і птахів. Багато тварин не здатні відрізнити їжу від сміття, тому вони можуть випадково проковтнути залишки кульок, які можуть завдати їм шкоди. Зазначається, що екологічний флешмоб закликав підтримати Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак і Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.