ГОТУЄМОСЯ ДО СВЯТА. Це – моя іграшка!

Новорічні свята наближаються з кожним днем, тож саме час почати підготовку і подумати про святкове оздоблення ялинки. Напередодні зимових гулянь магазини буквально переповнені сувенірами і прикрасами для новорічного декору. Але малечі набагато цікавіше і пам’ятніше змайструвати ялинкові іграшки разом із батьками. Пропонуємо кілька ідей для натхнення.

Ялинкова прикраса з намистин і атласної стрічки
Знадобитися: намистини (8-15 штук); 30-40 см атласної стрічки (не менш як 1,5 см завширшки); велика голка і міцна нитка.

Новорічні іграшки своїми руками з фетру
Матеріали: різнобарвний фетр; шаблони з картону; товсті конт­растні нитки для зовнішніх швів і звичайні тонкі для пришивання прикрас і петельок; стрази, намистини, паєтки, ґудзики, стрічки для прикраси і тонка стрічка для петельок; синтепоновий або силіконовий наповнювач (якщо ви вирішите зробити об’ємну ялинкову іграшку); голка і ножиці.
Для кожної іграшки вам треба буде вирізати дві однакові форми (одну лицьову, яку ви будете прикрашати, і тильну). Дайте волю фантазії і декоруйте лицьову частину майбутньої ялинкової прикраси стразами, бісером, вишивкою або стрічками. Потім пришийте петельку і зшийте обидві частини. Якщо задумали зробити об’ємну іграшку, залиште невеликий отвір для наповнювача, набийте іграшку, потім зашийте повністю.

Новорічні прикраси з дроту і мотузки
Вам знадобиться зовсім трохи вміння і фантазії, щоб перетворити звичайний дріт і мотузку на елементи святкового декору або оригінальну новорічну іграшку.

«ЛВ» №11-12 2018р.