Дніпропетровщина. Будівництво нову сонячну електростанцію

На Дніпропетровщині тривають активні роботи зі встановлення сонячних панелей для нової електростанції.
Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної держадміністрації. Дніпропетровщина є одним з лідерів з використання сонячної енергії для отримання електрики. На її території вже функціонують 39 сонячних електростанцій.
В даний час в Широківському районі біля села Шестерня встановлюють сонячні панелі на території загальною площею 21 га. Потужність майбутньої електростанції складе 7 МВт на годину, її вистачить на забезпечення електрикою 7 тис. будинків. Такий проект став можливим, завдяки іноземним інвесторам, серед яких французька і чеська компанії, а також Європейський банк реконструкції і розвитку.
“Наша компанія розвиває сонячну енергетику в Європі та Африці. Вперше долучилися до будівництва сонячної електростанції в Україні. Дуже задоволені новим досвідом співпраці. Приємно мати справу з професіоналами й у технічній сфері, і в адміністративній. Тому плануємо і надалі брати участь у реалізації подібних проектів в Дніпропетровському регіоні», — ділитися враженнями про співпрацю генеральний менеджер французької компанії Tryba Energy Марі Беккер.