Дочірнє підприємство Volkswagen буде продавати «чисту» електроенергію

Німецький автоконцерн Volkswagen (VW) робить новий крок на шляху электромобільності. VW у вівторок, 8 січня, оголосив про створення дочірнього підприємства Elli Group GmbH, яке буде пропонувати електроенергію і можливості для зарядки електромобілів.
Штаб-квартира компанії, назва якої утворена з початкових літер слів «electric» та «life», розташована в Берліні, пише DW. Elli Group GmbH буде з лютого постачати електрику, отриману з відновлюваних джерел, без шкідливих для навколишнього середовища викидів вуглекислого газу. При цьому клієнтами фірми можуть стати як інші компанії, так і приватні особи.
У планах нової «дочки» німецького автогіганта також розробляти і продавати власникам електромобілів зарядні пристрої для домашнього та корпоративного користування, консультувати компанії, що мають намір перевести свій автопарк на електропривод.
З допомогою Elli Group GmbH Volkswagen має намір збільшити кількість зарядних станцій на парковках для своїх співробітників з 1000 до 5000 до 2020 року, а також надати до цього терміну пристрої для зарядки електромобілів всім своїм 4000 дистриб’юторам і партнерам по сервісу в Євросоюзі.