ДФС анонсувала масштабні перевірки експортерів лісу

Ілюстрація / REUTERS

Державна фіскальна служба має намір до кінця року здійснити планові перевірки 133 експортерів лісу. Про це повідомляє zn.ua. Перевірки 60 таких суб’єктів госпдіяльності податкове відомство планує завершити до кінця поточного місяця. Податківці вже провели планові перевірки 102 експортерів деревини. У ДФС планують приділити особливу увагу операціями з нерезидентами, супутніх послуг і ренту за користування лісовими ресурсами, щоб визначити реальність операцій переробки і обробки деревини на території України.
З допомогою компетентних органів інших країн податківці мають намір перевірити обсяги експортних операцій і правильність класифікації експортованої деревини. «Робота повинна бути скоординована з підрозділами по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом», — зазначає ДФС.
Раніше Верховна Рада ухвалила закон про збереження лісів та попередження незаконного вивезення необроблених лісоматеріалів. 23 липня президент Петро Порошенко ветував цей документ, повернувши його в сесійний зал з поправками.