Екстракт хвої вилікує і заспокоїть

Хвойні ванни мають виражений лікувальний ефект. Їх можна застосовувати без призначення лікаря. При регулярному прийманні хвойних ванн покращується сон, стимулюється кровообіг, регулюється і активізується обмін речовин.

Маневицький держлісгосп, що на Волині, виготовляв і поставляв хвойний екстракт в аптечні склади в усі куточки України і СРСР протягом 30 років. Був час, коли від виробництва екстракту відмовилися, і от у 2015 році роботу відновили. Виготовлення хвойного екстракту дає можливість переробляти порубкові рештки та більш раціонально використовувати деревину.
Щомісяця Маневицький цех переробки хвойного екстракту виробляє близько двох тонн цілющого еліксиру та десяти кілограмів ефірної олії. Робота кропітка. Наприклад, для того, щоб отримати 1 кілограм ефірної олії, має бути перероблено до 500 кілограмів хвої.
Зараз Маневицький лісгосп – чи не єдиний в Україні, що виробляє натуральну 10% витяжку з ялини та сосни за унікальною технологією. Сировини ніколи не бракуватиме, адже після рубок залишається багато хвої. Раніше її просто спалювали, тепер вона іде на переробку.
Екстракт хвойний натуральний – це препарат рослинного походження, отриманий із свіжої хвої сосни і ялини шляхом водяної екстракції. Він є екологічно чистим продуктом, що містить мікро- і макроелементи, фітонциди, ефірну олію, каротин, амінокислоти, які важливі для здоров’я і життєдіяльності людини.
Хвойні ванни, приготовані з екстракту, застосовують при перевтомі та послабленні м’язового тонусу, функціональних розладах центральної і периферичної нервової системи, різних поліартритах, радикулітах, безсонні, гіпертонічній хворобі I та II ступеня, добре допомагає при застудних захворюваннях та бронхітах.
Спосіб застосування: у ванну об’ємом 200 л з температурою води 35-37°C додають 100 г рідкого екстракту. Приймати ванну радять за 10-15 хвилин перед сном через день. На курс рекомендовано 10-12 ванн.
Олександра БІЛЕВИЧ
Фото пресслужби Волинського ОУЛМГ

ЛВ №1 (94-95) від 20.02.20202.