Житомирщина. Виявлено масову загибель риби у річці Случ

Загибель риби виявили вранці у місті Баранівка. Очевидці повідомляють, що на поверхні води, хапаючи ротом повітря, намагається врятуватися ще жива риба.

На Житомирщині у місті Баранівка у річці Случ виявлено масову загибель риби. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Баранівської міської об’єднаної територіальної громади.
Як зазначається у повідомленні, 12 квітня зранку на річці Случ у Баранівці вздовж берегів поспливала мертва риба. «
На поверхні води, хапаючи ротом повітря, намагається врятуватися та, що ще жива. Кілька людей виловлюють рибу, щоб випустити її в ставки і таким чином врятувати», — сказано у повідомленні. Також зазначається, що Баранівська міська рада направила листи у Державну екологічну інспекцію в Житомирській області, в Управління Державного агентства рибного господарства в Житомирській області, в Новоград-Волинську місцеву прокуратуру,
В Баранівське відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області з закликом терміново вжити заходи. Причини загибелі риби зараз встановлюють фахівці. Як повідомляв УНІАН, у Житомирській області у попередні роки вже були випадки забруднення річок Хомора та Случ, однак ситуацію на певний час вдалося стабілізувати. За результатами попередніх аналізів фахівці встановили, що одна з річок — річка Хомора — періодично забруднюється стоками зі сторони Хмельницької області. Ситуація набула широкого розголосу як у Баранівському районі, так і на Житомирщині загалом.