Житомирщина. Підготовка до базового лісовпорядкування

В Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведено попередню нараду з ключових питань базового лісовпорядкування, роботи з якого лісогосподарські підприємства управління розпочнуть вже цього року.
До участі в заході лісівники запросили головного спеціаліста відділу охорони рослинного світу Міністерства екології та природних ресурсів України Казимира Кобилянського.
Головні лісничі та начальники відділів лісового господарства лісгоспів обговорили шляхи вирішення першочергових завдань для якісного виконання  польових та камеральних робіт. Адже за час, який минув після попереднього лісовпорядкування, в законодавстві, що стосується лісового господарства, зявилося багато змін, які вносять певні корективи в роботу лісогосподарських підприємств.
Нагадаємо, що в минулому році державні лісогосподарські підприємства  за матеріалами аерознімання виготовили ортофотоплани масштабу 1:10000, які дають можливість при проведенні лісовпорядних робіт врахувати площі всихаючих та всохлих насаджень.
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ