Житомирщина.Осіння інвентаризація лісокультурних об’єктів

В ДП «Народицький спецлісгосп» днями розпочалася осіння інвентаризація лісових культур, створених у 2016- 2018 роках, розсадників, плантацій, природного поновлення лісу. Буде також здійснено переведення лісових культур та природного поновлення у вкриті лісом землі. Одночасно буде проведено атестацію лісових культур і ділянок з природним поновленням, непереведених у вкриті лісом землі.
На підприємстві створено комісії по кожному підрозділу з залученням інженерно-технічних працівників. Всього вони мають провести інвентаризацію на площі 1027 га. Однорічні лісові культури перевіряються на відповідність проектам лісових культур: схемі посадки за породами, відстані між рядками, розміщенні сіянців у рядах, перевіряється їх приживлюваність. Також атестації підлягають незімкнуті  лісові насадження віком від 4 років.
За умови досягнення лісовими культурами у визначеному віці відповідної зімкнутості крон, густоти та висоти, вони переводяться у покриті лісом площі та передаються в експлуатацію. В цьому році планується перевести у вкриті лісовою рослинністю 200 га лісових культур та 50 га природного поновлення.