Жінка, яка має зелене царство

Людмила Ярмолюк – жінка, яка присвятила себе волинському лісу.

38 років Людмила Григорівна пра­цює на різних посадах у лісовому господарстві.
Юною дівчиною після закінчення Шацького лісного технікуму починала із найменшої сходинки – лісником у лісництві, згодом – майстром лісових культур, пізнавала стежки і куточки лісу, його неповторне розмаїте життя, плекала, трудилася для його розвою. Пригадує ці роки із приємним щемом. Як старалася, сумлінно виконувала усі поставлені керівництвом завдання. Ставилася відповідально, пізнавала, прислухалася, здобувала досвід. Разом із тим, раділа кожній миті, не раз обходячи пішки зелене царство, милувалася його красою, світом флори і фауни. Ці любов і трепет завжди живуть у серці Людмили Григорівни, бо за покликанням є професіоналом своєї справи.
Нині Людмила Ярмолюк працює на посаді інженера з підготовки кадрів ДП «Любомльський лісгосп». Досвід у цій роботі величезний. У полі її зору близько 200 людей, які працюють на підприємстві. Праця з людьми і для людей вимагає розуміння, підходу, компетенції та професіоналізму. Адже кожен іде до неї за мудрою порадою чи підтримкою. У цій жінці поєднані краса та розум, досвід і знання, цікавість до оточуючого світу та витонченість.
– Можна придбати техніку на мільйони, але для керування нею потрібні освічені люди. Можна мати тисячі гарних ідей, але якщо їх нікому реалізувати, вони так і залишаться ідеями… До чого веду? Саме люди визначають успіх кожного підприємства. Немає нічого важливішого для будь-якої сфери. Думаю, мене в цьому підтримає кожен керівник. У нашому колективі такі люди є. Людмила Григорівна – яскравий представник. Тому я спокійний за кадрову політику нашого державного підприємства, – характеризує роботу своєї підлеглої директор ДП «Любомльське ЛГ» Володимир Туревич.

За багаторічну працю, відданість справі та з нагоди поважного ювілею Людмилу Ярмолюк нагороджено високою відзнакою Державного агентства лісових ресурсів України – нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства».
Люба ХВАС

«ЛВ» №7-8 2018р.