Заводи з опріснення води створюють мертві зони в океані

У світі працюють більше 16 тисяч заводів з опріснення води. І вони виробляють більше токсичного бруду, ніж рідини, придатної для пиття. Як показало перше подібне дослідження, кожен літр питної води, добутий з моря чи іншої солоної водойми, супроводжується виробництвом півтора літра солоного розсолу, який потім викидають назад в світовий океан.
Надзвичайно солона субстанція ще більш токсична через хімікати, які використовуються в процесі опріснення. Вона містить в собі, приміром, хлор і мідь, йдеться в повідомленні про дослідження на сайті Phys.org.
Щороку у світі виробляється понад 50 мільярдів кубометрів отруйного розсолу. Цього достатньо, щоб покрити, наприклад, штат Флорида чи Англію з Уельсом разом узятих 30-сантиметровим шаром отруйної речовини. «Світ виробляє менше опрісненої води, ніж розсолу. Майже весь він повертається у довкілля, здебільшого в океан», — пояснив співавтор дослідження Манзур Кадір з Інституту води, довкілля і здоров’я Університету Об’єднаних націй в Онтаріо.
Додаткова солоність в акваторії підвищує температуру прибережних вод і скорочує в них кількість кисню. Саме тому в акваторіях виникають так звані «мертві зони». «Морським організмам важко дихати в таких умовах. Їм потрібен кисень, щоб вижити», — пояснив Кадір. Читайте також В Австралії представники 24 країн обговорять захист вод Антарктики Майже половину всього отруйного розсолу виробляють лише чотири країни: Саудівська Аравія (22%), ОАЕ (20,2%), Кувейт (6%) і Катар (5,8%). Країни Північної Африки, Близького Сходу й оточені Тихим океаном острівні країни сильно залежать від опрісненої води, дві третини якої використовується для пиття. Решта ж йде на потреби промисловості і сільського господарства.