Закарпаття. Полювання на “лісових вандалів”

В Ужгородському лісгоспі встановили камери спостереження, щоб уберегти ліс від крадіжок і вчасно попередити незаконну рубку. Наразі закупили та встановили 7 відеокамер – 5 в Добронському лісництві та 2 в Анталовецькому Система спостереження працює досить просто. Від камер, що знаходяться на висоті 5 метрів сигнал по проводах надходить на пост чергового і на мобільні телефони лісничого та директора.
Основні елементи обладнання та камери закуплені за власні кошти лісового господарства. Відеопастки працюють автономно. Вони захищені від дощу, вітру і морозу. А знімають не тільки вдень, але і вночі. В лісі на Ужгородщині, як у великому місті працює система відеоспостереження. Камери реагують на будь-який рух.
Якість зйомок дозволяє і номер машини встановити, і лісових вандалів роздивитись. Ще одна перевага цих відеокамер – це мобільність. Лісники їх будуть періодично переставляти. Крім боротьби з незаконними рубками, камери допоможуть підтримувати чистоту в лісі й знайти тих, хто влітку збирає ягоди і гриби в місцях, де це робити заборонено.

Зараз на території Ужгородського лісгоспу працює вже 7 камер спостереження.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ