Зимовий «Лісовий вісник»

Читайте зимовий «Лісовий вісник»

У новій рубриці «цитати номера» відповіді на актуальні питання від Христини Юшкевич, Володимира Бондара та Юрія Марчука. 

Ми розповідаємо про новітні технології, які впроваджують у лісовому господарстві. Читайте статтю «Відчуття руху», що на 6-8 стор. і дізнавайтеся більше.

Уже традиційно стаття від науковця Валентини Мєшкової. Цього разу говоримо про те «Де і як зимують раки, дерева, звірі та комахи».

Про ситуацію, яка складається на Волині. Про звіт начальника Волинського лісового господарства, який фактично не відбувся, про мітинги та обшуки. Читайте на 12 стор. видання. 

Трохи краси та професійності від Світлани Вовчик. Читайте у рубриці «людина».

Зимовий номер «ЛВ» перенесе вас у казку Фінляндії.  Подорожуйте разом з «Лісовим вісником» на сторінках 16 та 17. 

«Коли губляться звірі?» Аналізуйте разом із ЛВ на сторінках 18-19. 

«Територія зубра» — Вінничина по праву може так називатися. Як живуть велетні, хто їм заважає і хто допомагає, –  у статті Станіслава Вовка на стор. 20 «Лісового вісника».

Черемське болото включили до Переліку водно-болотних угідь міжнародного значення.  Як відбувалися урочистості з нагоди вручення цінних документів читайте на сторінках «ЛВ».

Сторінки історії перенесуть вас у ХІХ- поч. ХХ століття у Ворохту. Про мисливство та рибальство тих часів читайте на 22 стор. журналу ( початок статті у попередньому номері).

Які нові закони затвердила Верховна Рада і які штрафи відтепер доведеться сплатити тим, хто їх порушує читайте на 23 стор.  

У лісі також є своя мода. Які модельєри шили форму Закарпатським та Волинським лісівникам читайте на 24 стор. 

Як і годиться «Лісовий вісник»знайомить вас із цілющими властивостями трав. Цього разу це – мильнянка лікарська. 

Чаклуючи на кухні також можете відкрити «ЛВ», адже там для вас нові рецепти: «Перигорський салат», «Пікантні крабові кульки» та «Салат із лимонною заправкою». Усе смачне та корисне. 

У рубриці «світ тварин» – зникаюча розкіш – неймовірні леопарди та ірбіси. 

Ну, що ж, – «Зимо, прощавай». Під такою назвою у «ЛВ»–  нотатки натураліста. Цікаві та корисні спостереження за природою. 

А ще на сторінках «ЛВ» знайдете неймовірну історію про те, як у шацькому лісі знайшли послання від нідерландського малюка. Це – на 30 стор. 

Ну, і звичайно, притчі, анекдоти та багато неймовірних фото, які перенесуть у світ мудрості, веселощів та прекрасної природи. 

Шановні читачі, у зв’язку із збільшенням цін на папір та друк ЛВ цього року виходитиме раз на 2 місяці. Ми сподіваємося, що разом переживемо скрутні часи та у наступному році бачитимемося набагато частіше.

Залишайтеся з нами! Ми любимо вас.