Кіровоградщина. У мисливських угіддях здійснюються перевірки

jQqAfi81FxLm9yo8Cu0YjVZqY

Із 6 серпня на Кіровоградщині розпочнеться сезон полювання на диких мисливських тварин 2016/17 рр. До цього часу діє заборона на проведення полювання.
За участі представників державної лісової охорони постійно здійснюються заходи з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством. Нинішнього року у мисливських угіддях проведено 420 рейдів, у них взяли участь 1050 чоловік. За результатами перевірок виявлено 19 випадків порушень правил полювання. Сума штрафів, сплачених громадянами, становить 2584 грн.
Більшість порушень відбувається через недотримання ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство», а саме здійснення полювання без наявності встановленого переліку документів.
Він складається, зокрема, з посвідчення мисливця; щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і  порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозволу на добування мисливських тварин; дозволу на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання та паспорту на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.
Відсутність хоча б одного із зазначених документів є підставою для накладення штрафу. Для громадян його розмір становить від 102 до 1020 грн., для посадових осіб — від 510 до 1530 грн.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ