Львівщина. Відбувся круглий стіл

«Круглий стіл» організований ДП «Старосамбірське ЛМГ» зібрав навколо себе всіх тих, хто мав бажання та можливість прийти 31.01.2017року в контору підприємства для того, щоб почути звіт державного лісгоспу за 2016 рік та визначити перспективи діяльності у 2017 році.
У зустрічі були присутні працівники лісового господарства, голова Старосамбірської РДА О. Бонк, заступник голови Старосамбірської районної ради М. Мартич, підприємці, що здійснюють переробку деревини та представники громадськості.
У своїй доповіді директор підприємства Мрочко Ю. М. надав можливість присутнім ознайомитись із всіма показниками діяльності підприємства за 2016рік.
Окремими розділами було представлено блок лісового господарства, лісозаготівель, фінансову діяльність та заходи громадського контролю.
Чимало запитань з боку присутніх стосувалось як і до проблем ведення лісового господарства, так і до заготівлі та раціонального використання лісових ресурсів у районі.
Окремослід зазначити питання, що стосувалися цінової політики підприємства.
Інформація, що була представлена підприємством та відповіді на поставлені запитання надала можливість присутнім глибше зрозуміти діяльність лісогосподарського підприємства і визнати, що тільки у спільній діяльності між органами влади, підприємцями та державою можна забезпечити належний рівень ведення лісового господарства.

ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство»