Львівщина. Поїздка в Республіку Польща

З 15 по 16 лютого 2017 року група керівників держлісгоспів Львівського ОУЛМГ в складі делегації працівників лісового господарства України відвідала один з найсучасніших в Східній Європі заводів з виробництва деревообробних верстатів, інструменту, систем аспірації та механізації в області переробки деревини, фірму «WALTER.»
Фірма виготовляє високотехнологічне обладнання, яке характеризується надійністю, довговічністю, точністю, має просту конструкцію та високу продуктивність, а також доступну ціну. Завод оснащений високоточним виробничим обладнанням провідних світових виробників. Виробничі процеси здійснюються в сучасному приміщенні по чітко продуманому маршруту з мінімальними витратами на транспортування між операціями, що значно зменшує термін виробництва.
Відбулось знайомство та спілкування з власником та керівником фірми Владиславом Хробаком після чого учасники виїзного семінару ознайомились з процесом виробництва деревообробних верстатів та інструменту, а також з роботою даного обладнання на власному лісопильному виробництві. Після завершення огляду відбулось обговорення питань що стосуються організації деревообробного виробництва та обмін думками щодо подальшої співпраці.
Учасники поїздки висловили подяку організатору данного заходу ТОВ «МWМ» Київ.