…Вже за трохи у консерному цеху
ДП «Колкіське ЛГ» почнуть готувати
запашну протерту з цукром лісову малину.

Той, хто любить цю ягоду, добре знає, що смак лісової малини дещо відрізняється від садової. Хоча це одна з найперших рослин, яку наші предки почали вирощувати на присадибних ділянках, аби мати завжди поруч це справжнє джерело вітамінів і мікроелементів, необхідних для людського організму. Причому користю славляться не тільки плоди цього невибагливого куща, а й листя, гілки, коріння і квіти, які активно використовують в народній медицині. Малина містить фруктозу, глюкозу, органічні кислоти, вітаміни групи А, В1, В2, С, РР, Е, ефірні олії, пектини, клітковину, дубильні і фарбувальні речовини, каротин, солі міді, заліза, калію, фолієву кислоту, катехіни, антоціани, флавоноїди. За вмістом заліза малина поступається тільки вишні й агрусу. Також у ній достатньо вітаміну С – вживання однієї склянки малини щодня забезпечує добову потребу людини.
Із настанням липня їдьте до лісу, аби почастуватися свіжими ягодами запашної лісової малини. І знайте: завдяки саліциловій кислоті, що міститься в ягодах, малина дуже довго здатна зберігати лікувальні властивості, тому сушена чи перетерта з цукром ягода практично так само корисна, як і свіжа. Придбавши продукцію Колківського консервного цеху, ви забезпечите себе вітамінами на довгий час. Тим більше, що тут є що обрати до будь-якого вибагливого смаку.
Продукція консервного цеху ДП «Колківське лісове господарство», яке було засноване ще в 1976 році, представлена різними видами березового соку, протертими ягодами (чорниця, ожина, журавлина, горобина), грибами маринованими (білі, маслюки, опеньки, польські, моховики), консервованими овочами (томати, огірки, кабачки).
У той час, коли людство потерпає від різних недуг, які виникають через знижений імунітет та вживання неякісної, шкідливої їжі, радимо подбати про здоров’я і харчуватися екологічними закрутками з волинського лісу.
Іван СКРИПКА

Адреса к/цеху: 44661, Волинська обл., Маневицький р-н, смт Колки, вул. Центральна, 1. E-mail: kolky@lisvolyn.gov.ua

ЛВ № 2-3 2020