Лісівники Волині запрошують!

Якщо ви заїдете на Волинь, то неодмінно не залишитеся байдужими, відвідавши її рекреаційні пункти. Місцеві лісівники дбають, аби вони були затишними, практичними та виважено потрібними і природі, і людині.

Із настанням весни ми неодмінно їдемо на природу. Помилуватися, як починають цвісти квіти, відпочити, насолодитись свіжим повітрям, поласувати запашним шашличком.
Наразі лісівники Волині підготували для відпочивальників більш як 100 повноцінних рекреаційних пунктів та майже 700 малих зон відпочинку, де також можна присісти й відпочити.
Нещодавно біля лісової дороги Залізниця- Судче поблизу контори Залізницького лісництва розкинувся новий рекреаційний пункт «Сосновий бір».
Місце мальовниче, на будь-яку компанію знайдеться своя альтанка, найбільша вмістить до 25-30 осіб. Примітно, що в «Сосновому бору» є піч.
Для гостей лісівники завжди мають заготовані дрова. Поки дітки гратимуться у пісочниці під дерев’яним грибочком або гойдатимуться на гойдалці, дорослі матимуть час на власне дозвілля.
Для комфорту гостей рекреаційний пункт оснащений смітниками. Проте лісівники будуть раді, якщо сміття, яке залишиться після відпочинку, гості заберуть із собою до місцевих смітників. Адже нерідко, приїхавши до лісу, ми натрапляємо на купи непотребу. Особливо додається лісівникам клопоту навесні, коли сходять сніги, відкриваючи неприємні речові докази гулянь. Будьте уважними до природи. Не псуйте дерев, будьте обережні з вогнем, не смітіть у лісі.
Будьмо взаємно ввічливими й бережімо природу, а вона віддасть нам сторицею.
Оксана ЧУРИЛО
Фото пресслужби Волинського ОУЛМГ

ЛВ № 1 2020