Медики розповіли, що є головним джерелом сміття для організму

images

Медики в один голос заявляють: головні правила здорового харчування краще дотримуватися, інакше тіло доставить вам масу неприємностей.
Головним джерелом сміття для організму служить змішання в один прийом не поєднуються один з одним продуктів.
Як альтернатива, існує один дуже хороший принцип: роздільне харчування. Ви напевно чули про це. Принцип полягає в тому, щоб не змішувати в шлунку не поєднуються продукти.
Наприклад, м’ясо слід їсти тільки з зеленими овочами, солодке і фрукти — окремо, не менше ніж за півгодини до основної їжі, не змішувати білкову їжу з крохмалистою, і так далі. Чи не обов’язково жорстко дотримуватися правил роздільного харчування, але грубих порушень робити не варто.
Роздільне харчування набагато полегшить життя вашому тілу, а значить, у вас з’явиться маса вільної енергії на інші справи. Ну і звичайно, роздільне харчування є єдиним дієвим способом позбавлення від надмірної ваги. Будь-який інший спосіб дасть тільки тимчасове незначне поліпшення, не кажучи вже про побічні ефекти.
Друге джерело сміття — продукти з білої муки — виключно твір деструктивного маятника. Все цінне, що є в зернах, знаходиться в зародку і оболонці. Біла борошно вищого гатунку виходить шляхом очищення зерна пшениці від оболонки і зародка. Таким чином, все цінне видаляється, а залишається лише мертва частина, яка складається в основному з крохмалю. Потім в борошно додають штучні вітаміни.
Ця млява частина зерна передбачена природою як будівельний матеріал, свого роду бочка з жиром для зародка. Харчуватися виробами з білої муки вищого сорту — це все одно, що купити в магазині крохмаль і навертати його ложкою за обідом. Печінка засмічується мазутообразной масою, крохмаль осідає в організмі у вигляді слизу, стінки кишок забиваються нальотом. Очі не бачать, як це відбувається, зате вони бачать, як спокусливо виглядають продукти з білої муки. Найкорисніший хліб — зерновий, бездріжджовий, з борошна грубого помелу. Чим вищий сорт борошна, тим вище її шкідливість, і тим нижче цінність для організму.
Третє джерело сміття — продукти, які зазнали теплової та інших обробок. У живій природі тільки людина обробляє свою їжу, більше ніхто. Наприклад, в соках, які ви купуєте в магазині, залишається мало що корисного, навіть якщо вони стовідсоткові. Зауважте, ці соки виходять з концентрованих соків. А як виходять концентровані?
Обробкою, пастеризацією. Потім в них ще додають вітаміни. Питається, навіщо додавати вітаміни в продукт, який повинен їх містити за визначенням? Та тому, що після обробки вітамінів там вже просто немає. Корисні тільки свіжовичавлені соки, які ви отримуєте самі, за допомогою соковижималки. Соки також містять органічну, живу воду. Вода, яка тече з крана, — нежива. Це просто хімічна речовина, яка погано засвоюється клітинами організму.
У сирому вигляді будь-яка їжа містить живі органічні речовини і всі необхідні ферменти для її перетравлення. У цьому проявляється досконалість природи: їжа вже містить все необхідне, щоб її засвоїти. Однак існує відоме оману, що сира їжа перетравлюється погано. Це дійсно так, але тільки для організму, який звик до вареної їжі. Якщо людина все життя харчувався переважно вареної і смаженої їжею, то і мікрофлора у нього пристосована саме до такого раціону. Варто таку людину посадити на сиру дієту — і він помре від виснаження.
Різкий перехід від звичних продуктів до сирим овочам і фруктам ні до чого доброго не приведе. Організму потрібно час, щоб звикнути і перебудуватися. Тому перехід треба робити поступово, зменшуючи в своєму раціоні частку вареної рослинної їжі і збільшуючи частку сирої. Прихильник маятника традиційного харчування може задати питання: «А чи потрібно це взагалі?» Звичайно, це питання вільного вибору, як і всі в цьому світі. Можна і далі свідомо продовжувати набивати своє тіло сміттям, а потім нити і скаржитися на свої хвороби.
При термообробці майже всі вітаміни руйнуються, а мікроелементи переходять в неорганічну, що не засвоюється форму. В результаті неорганічні хімічні речовини не встигають виводитися з організму і осідають у вигляді шлаків. Всі ферменти при нагріванні вище 47 градусів за Цельсієм руйнуються, тому дар природи, знову ж таки, знищується.