Мер Миколаєва заявив про припинення прийому сміття зі Львова

18e7079ed823784a481832fe6031ec60_300_300_max

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич заявив, що міський полігон твердих побутових відходів тимчасово припинив прийом сміття зі Львова для подальшого захоронення.
Про це УНІАН повідомили в прес-службі мерії з посиланням на Сєнкевича. «Популістські заяви деяких політичних діячів перетворили цю ситуацію на фарс. Сьогодні не тільки в Миколаєві, але і в країні стало брендом політичне святенництво. Ми заявляємо, що Україна — єдина, неподільна країна, звучать гучні гасла «всі за одного». Але коли в одному з регіонів країни виникає екологічна катастрофа, усі відмовляються від допомоги. Хочу нагадати жителям міста, що саме на львівському підприємстві утилізуються використані токсичні батарейки, які збирають у Миколаєві», — цитує прес-служба мерії слова міського голови.
Під час позачергової сесії міської ради, присвяченій питанню прийому львівського сміття, міський голова Сєнкевич планує звернутися до депутатів і нагадати їм, наскільки важливо для регіонів України надавати допомогу один одному. Нагадаємо, 10 вересня Сенкевич домовився з міською владою Львова приймати сміття до 30 вересня. Учора, 12 вересня, Миколаївський полігон ТПВ почав приймати сміття зі Львова для подальшого захоронення.
У цей день міський полігон прийняв 4 автомобілі (200 куб. м) з відходами зі Львова. Мер Миколаєва Сєнкевич назвав це тимчасовим заходом, підкресливши, що інші міста також повинні допомогти Львову з утилізацією відходів. Сьогодні ініціативна група депутатів Миколаївської міської ради заблокувала в’їзд 4 сміттєвозів зі Львова на міський полігон твердих побутових відходів.

Детальніше читайте на УНІАН: http://ecology.unian.ua/trash/1518948-mer-mikolaeva-zayaviv-pro-pripinennya-priyomu-smittya-zi-lvova.html