Миколаївщина. Зафіксовано масовий мор риби

Ілюстрація / dpchas.com.ua

У Миколаївській області рибоохоронний патруль у період з 4 по 9 серпня зафіксував 6 фактів масового мору риби.
Як повідомляє управління Державного агентства рибного господарства в Миколаївській області, наймасовіший мор зафіксовано 9 серпня в районі села Куцуруб в Очаківському районі. У Дніпровсько-Бузькому лимані виявили загибель 236,8 тис. особин бичка, 4 млн особин глоси (камбала), 92 млн креветок, 4 млн особин кефалі, 1,6 млн особин карася.
У зв’язку з цим Миколаївським рибоохоронним патрулем ініційовано роботу міжвідомчої комісії, до складу якої ввійшли, крім працівників рибоохоронного патруля, представники Державної екологічної інспекції і Держпродспоживслужби.
З метою з’ясування причин загибелі водних біоресурсів відібрано проби води і загиблих водних біоресурсів, які відтак терміново доставили в лабораторії для всебічного аналізу», — сказано в повідомленні. До встановлення причин загибелі, щоб уникнути отруєння населення рибоохоронний патруль закликає громадян утриматися від придбання риби, особливо в курортній зоні.Наймасовіший мор зафіксовано 9 серпня в районі села Куцуруб в Очаківському районі.