Наслідки «бурштинової» катастрофи

Виявлено 143 випадки незаконного видобутку / npu.gov.ua

У Рівненській області, де нещодавно був обстріляний поліцейський відділок, діє оперативний штаб, який координує роботу поліції і Нацгвардії щодо припинення незаконного видобутку бурштину.
Більше двохсот правоохоронців і військовослужбовців Нацгвардії задіяні у північних районах Рівненської області. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України. Силовики припинили видобуток в селі Гальбін, Сарненського району та Кухітская воля Зарічного району.
У цих місцях встановлені блокпости, на яких постійно чергують озброєні правоохоронці. Читайте також Прикордонники затримали українця при спробі вивезти до Польщі 10 кг бурштину Співробітники, що працюють під керівництвом оперативного штабу, цілодобово залучаються до рейдів на місця, де виявляють незаконний видобуток бурштину.
Поліцейські припиняють також транспортування бурштину, контролюючи рух автомобілів, особливо — в нічний час. За час роботи оперативного штабу було конфісковано 544 кілограми бурштину-сирцю, виявлено 143 випадки незаконного видобутку, з яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 83, затримано 42 особи, причетних до незаконного видобутку, вилучена 31 мотопомпа і 21 транспортний засіб.